Skladování

Zajistíme uskladnění vašeho zboží či materiálu do našich skladů se stálou obsluhou
Veškerou operativu vyřídíme za vás: příjem, uložení, výdej, měsíční inventury, monitorování pohybu zboží. Skladování u nás vám umožní plně se soustředit na vaše podnikání.

Příjezdové plochy a nákladové plochy bez omezení 

Naše skladové vstupy jsou připraveny pro jakékoliv dopravní prostředky (od kola až po kamiony). Součástí skladu jsou nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky pro vyložení i naložení nákladu.

Disponujeme skladovací plochou 1500 m2, v případě naplněnosti jsme schopni operativně zajistit další.

Ideální skladovací podmínky 

Zajišťujeme obecně platné podmínky pro skladování. Respektujeme požadavky klienta dle specifikace a jeho potřeb. O vaše zboží bude u nás perfektně postaráno.

Ve skladu zaměstnáváme zkušený personál, který zajišťuje každodenní vyřizování objednávek. O pohybu vašeho zboží vás samozřejmě budeme informovat. Způsobem, který vám po domluvě bude nejvíce vyhovovat. Samozřejmostí je vlastní skladová agenda, kterou jsme schopni operativně přizpůsobit potřebám zákazníka, včetně datových výstupů.

Naše sklady mají ideální polohu. Nacházejí se ve Vlašimi ve Středočeském kraji. Jak můžete vidět na mapce níže, je to blízko dopravní tepny D1, sjezd na 49 km.

Balení a příprava na distribuci

Jsme schopni vám nabídnout plynulou návaznost na balení, přebalování celků do menších a naopak. Stejně tak třídění, balení do folie, poloautomaty.

Rádi vám pak zboží připravíme na distribuci s návazností na naše přepravní kapacity.

Adresa skladu

Univerzální zasilatelství a.s.
Lidická 667 (areál Sellier & Bellot)
258 01 Vlašim

GPS: 49.6967850N, 14.9063742E

Zaujala Vás tato nabídka?

Proč spolupracovat s námi?

  • Pečlivost
  • Individuální přístup
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Flexibilita
  • Příznivé ceny

Reference