O nás

Firma byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních zasilatelských firem moderního typu.
V roce 1993 byla transformována na akciovou společnost, s cílem vytvořit společnost, která bude poskytovat v oblasti skladování a distribuce služby s vysokou kvalitou a schopností pružně reagovat na požadavky zákazníka v nových společenských a ekonomických podmínkách.

S rozvojem firmy se zvýšila potřeba větších a technologicky vyspělejších skladovacích a expedičních prostor, která nás vedla k otevření nové provozovny ve Vlašimi. Kromě navýšení kapacit, jsme využili úzké spolupráce s Českou poštou a společně vytvořili pracoviště na odbavení zásilek, přímo v našich prostorách. Rozšíření expedičních a skladovacích kapacit, stejně tak naše zkušenosti v oblasti práce s daty, nám umožňují nabízet zvyšování úrovně a současně objem služeb našim klientům.

Zásadní pozornost je věnována personální oblasti. Stabilita základního obsazení pozic řídícího středního managementu představuje maximální využití získaných zkušeností.

Základní filozofie společnosti se od počátku nemění. Je to především nastavení mimořádné flexibility a pružnosti v přístupu k řešení přání našich zákazníků při zachování vysoké kvality poskytovaných služeb.